nesto vodeno :O

dorotea1245

Imam 12 god. I u petak (prie 3 dana) osjetila sam bolove u donjem djelu trbuha kao da me probada jucer u nedjelju sam isla na Firule na pedijatriju izvadit krv i urin i sve je u redu osim sta su mi elektrociteti u mokraci poviseni i crp mie 16.7 a operirala sam slijepo crijevo prie dvi god.,a menstruaciju nisan dobila. S pedijatrije su me poslali ginekologici koja je na ultrazvuku iznad desnog jajnika vidila nesto okruglo i vodeno promjera 1.5cmx1.5cm i rekla je da se menstruacija ne blizi i da ne zna stae to vodeno znate li vi mozda sta je to ili nekoga kome bi se mogla obratit za pomoc da se ne kljokam tabletama protiv bolova

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o upali u mokraćnom sustavu vjerovatno. Iznad jajnika moguće je da se radi o cisti, paraovarijskoj cisti, upali i tekućini u jajovodu.
Sugeriram da se opet javite pedijatru i dječjem ginekologu.