Ne znam di da se obratim

Ma666

Pozz..ovako imala sam prije 1 Tj dana odnos i posli odnosa sam krvarila i drugi dan nista, nije me bolilo tokom odnosa niti me sta iritiralo...dali je moguce da je bila neka vodena cista u pitanju??trenutno mi i kasni menzis 4dana i uzasne bolove imam u predjelu jajnika....malo me strah sta bi to moglo bit....hvala vam na odg

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana:
Ukoliko vam kasni menzes i imate bolove u predjelu jajnika preporučam što prije javiti se liječniku (mozete i u hitnu sluzbu) da vam se odredi BHCG (hormon trudnoće), te učini ultrazvučni pregled kako bi se isključila mogućnost izvanmaternične trudnoće.