Ne znam kamo bih s ovim, pomoc!

vexi

Znaci problem je ovakav. Primijetila sam da kada imam odnos sa deckom cesto mi se zna dogoditi da mi utrnu sake i lice.. neovisno o polozaju u kojem sam, pocnem osjecati trnce u sakama i licu, a nakon toga najcesce slijedi skupljanje saka sa kojima vise nista ne mogu i zatvaranje ociju poput neke kratkotrajne paralize koja traje jos kojih 5 minuta nakon zavrsetka odnosa... Mislila sam da se mozda desava zbog prevelike koncentracije, no htjela bih cuti strucno misljenje.. Da se zabrinem ili ne?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno hiperventilirate tijekom odnosa pa je od toga ili neka psihoneuroza.