Neobjašnjivo peckanje mjehura

emma1234

Poštovani,
tegobe sa peckanjem mjehura su započele krajem 10. mjeseca 2014. godine, kao terapiju sam pila Ninur koji nije pomogao. S obzirom da sam imala menstruaciju u to vrijeme, a bolove nisam više mogla trpiti,nisam radila urinokulturu, a liječnica opće prakse mi je prepisala Klavocin na vlastitu odgovornost. Nakon klavocina se stanje popravilo, no pri kraju i nakon mokrenja peckanje je i dalje bilo prisutno, uz neugodan pritisak. Nakon toga je urađena urinokultura koja je bila uredna (10na3) i urin koji je bio također uredan. Bila sam prošli tjedan kod ginekologa i radila briseve cerviksa i uretre na trihomonas, ureaplazmu, mikroplazmu hominis i klamidiju. Danas su došli nalazi i sve je uredno, sve od navedenog nije izolirano. Ginekolog također ne zna u čemu je problem, a preporučio je probiotike. Više sam luda jer peckanje ne prestaje, a svi nalazi su uredni. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite urinokulturu a ako je i ona sterilna sugeriram briseve mokraćne cijevi.

emma1234

Zaboravila sam dodati da uz tegobe kod mokrenja prisutna je i bol u donjem dijelu leđa. Također, u brisu cerviksa piše: Fiziološka flora vagine, vidi se 0-1 PMN leukocita po velikom vidnom polju. Pa me zanima koje je vaše mišljenje o tome i jel mislite da bih trebala se samo osloniti na probiotike? Jer nakon skoro 3 mjeseca peckanja više ne znam šta da radim.

emma1234

Hvala vam na odgovoru

emma1234

Oprostite što gnjavim, no zar nisu brisevi mokraćne cijevi zapravo brisevi uretre?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Je. Previdio sam da ste to napisali. Probajte s probiotskom terapijom kroz neko vrijeme npr. Linex lady comfort.