Nepoznat ciklus.

zabrinuta777

Lijep pozdrav uz postovanje.
Ovako .. menstruacija mi kasni vec 20 dana.. stim da su mi od prvog dana kasnjenja grudi otecene i bolne .. trbuh nadut. Imala sam par dana bolove 100% identicne kao da imam menstruaciju.
Radila sam dva testa al zbog mogucnosti navecer. ( ne sa jutarnjim uzorkom)..
Napominjem da mi od poroda( prije 8 mjeseci) nikad nije kasnila a 1. Men dobila sam 55 dan od poroda) ...
Ni ovaj put nije ( barem po mogucnosti) iskljucena trudnoca..
Trenutno jos uvijek nemam apsolutno nikakvih naznaka da cu dobiti menstruaciju.. i jos mjesec i pol bila sam kod ginek. Nemam ciste.. sa organima je sve super.. sta po Vasem cijenjenom misljenju je trenutno kod mene??
Da li je moguce da je test nepouzdan zbog uzorka od navecer.. ili...???lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Vjerovatno je izostanak ovulacije ili pcos uzrok izostanka.