Problem s mjesecnicom

LuVi1337

Pozdrav,

Curi od 17 koja nikad nije imala spolni odnos kasni vec druga mjesenica za redom. Prva je kasnila oko 25 dana, a sad druga poslije nje kasni 10 dana i jos traje. Sta se desava?

Hvala!

lima305

Pozdrav,
Evo ovako, unaprijed se ispričavam na dužem postu.
Pila sam Lindynette 0,03mg do 26.02 i dobila menstruaciju, zatim sam ih od toga dana prestala piti. 09.03 imala sam odnos u kojem je decko svršio u mene i sutra dan popila EllaOne tabletu za dan poslije. Toga dana mi je bio neplodan dan. A od 11-16.03 su mi bili plodni dani. Menstruaciju bi trebala dobit 28.03 po starom računanju za pilule dok sam ih pila.
Poslije toga sam imala odnos sa i bez zaštite ali ni jednom Nike bilo svršavanje u mene niti ista i skroz smo pazili.
E sad mene zanima hocu li menstruaciju dobit 28.03 i dali postoji mogućnost trudnoće? Simptome nisam imala nikakve kad sam popila EllaOne. Jajnici su me bolili unazad 2 dana. Bijelo pranje sam imala za plodne dane i završili su, i sad mi je opet počelo bijelo pranje. Zanima me u kojem je razdoblju najbolje napraviti test za trudnoću? Btw promjenit cu okolinu na tjedan dana pa pretpostavljam da ce mi organizam doživit šok pa i to uzimam u obzir ako mi menatruacija bude kasnila. Hvala
Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Luvi, savjetujem vam da prevrtite prijašnje postove koji govore o tome tj o uzrocima kašnjenja menstruacije. Koji je problem vaše djevojke , ne mogu znati.

Dejan Šakoronja, dr. med.

LIma, da li ćete dobiti menstruaciju ne znam. Vjerovatno hoćete te ista može kasniti do tjedan dana zbog pilule za dan poslije. Ništa niej stopostotna zaštita.