Neredoviti ciklusi i trudnoća

Lina2711

Poštovani,
Molim za pomoć oko neredovitih ciklusa.Naime, unazad 3 godine koristila sam kontracepcijske pilule Belara prvenstveno zbog kontracepcije, a i zbog neredovitih menstruacija.Unazad 6 mjeseci prekinula sam korištenje pilula zbog toga trudnoće, međutim ciklusi uopće nisu redoviti, u tih 6 mjeseci menstruaciju sam imala 2 puta i teško je pratiti plodne dane.na ginekološkom pregledu rečeno je da vjerojatno imam policistične jajnike i da je začeče moguće uz mnogo truda.Kako mi liječnik nije propisao terapiju molima bih za pomoć na koji način regulirati ciklus a da to nisu kontracepcijske pilule?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da prvo uradite hormonsku analizu (Spolni hormoni, hormoni hipofize i štitnjače).