neuobicajeno

Maria222

Postovani puno sam citala i nezz u koju temu moje pitanje spada..naime imam 24 godin.e zadnja menstruacija je bila 24.7 i trajala je do 29.7 sve normalno..zatim od 29.7 do 4.8 sam imala smedji iscjedak koji je bio taman pa do 6.8 se.pretvorio.u svjetlo crvenu boju do danas.kad sam primjetila kao da.mi je opet pocela menstruacija tokom cjelog ovog perioda su mi.grudi malo osjetljivije i tu i tamo me nekad slabog intenziteta zagrci u donjem djelu trbuha ..i danas imam cak i bol u nogama tj gornjim misicima...zelim jos napomenuti da sam 3 dana prije menstruacije imala odnos sa deckom Sa ejakuacijom u meni..sto bi ovo moglo bit dosad nisam imala nikakvih probjema al ovakvo nepresano krvarenje je zbilja zabrinjacajuce molim pomoziteee

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nažalost ne mogu znati. Ako ste spolno aktivna napravite test na trudnoću.
Ako nije trudnoća moglo bi se raditi o cisti, pcosu, upali.