NEUREDNI CIKLUS

ANITA

POŠTOVANI!
IMAM 22 GODINE I VEĆ 7 GODINA IMAM PROBLEME SA MENSTRUACIJOM. NAIME, GOTOVO 3 PUTA U MJESECU U RAZMAKU OD 10 DANA IMAM KRVARENJE. PRIJE 2 GODINE BILA SAM KOD SVOGA GINEKOLOGA I PROPISAO MI JE LOGEST TABLETE. PILA SAM IH 9 MJESECI. ZA VRIJEME UZIMANJA TABLETA I MJESEC DANA NAKON PREKIDA UZIMANJA STANJE SE VRATILO U NORMALU ALI VEĆ NAKON DRUGOG MJESECA PO PRESTANKU UZIMANJA LOGEST T. STANJE SE VRATILO NA STARO. MOJ LIJEČNIK OPĆE PRAKSE MI JE REKAO DA SE TO STANJE NEDA POPRAVITI. ŠTO VI MISLITE O OVOM PROBLEMU I IMALI NADE DA SE ONO RIJEŠI JER OVO JE "PASJI ŽIVOT".
UNAPRIJED ZAHVALNA!

prof. dr. Josip Djelmiš

poštovana Anita,
vaš problem se može riješiti. Javite se u Kliniku za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb

Nikol

Počtovani molim vas za pomoć

Imam 22 god. udana sam 2 god Problem je sljedeči

Pročle godine imala sam 2 spontana pobačaja plod je bio star oko 5-6 tjedana

Ove godine napravila sam sljedeće testove
1 klamidija - papa test je potvrdio ali nalaz brisa odnosno nalazi florescentnom svjet. pokazao je da nije pronađena
2 briseve cerviksa - svi su uredni ali pronađen je doksiciklin te mi je doktorica rekla da je to bakterija u sluznici maternice koja unižtava plod te da je to uzrok pobačaja

I ja i suprug dobili smo Sumamed i Doksiciklin tablete
Kako nemam redovite menstruacije- ciklus od 30-45 dana doktorica mi je dala dabroston

Molim vas recite mi kako on utječe na organizam i kada bih opet smjela planirati trudnoču

Poslije svakog pobačaja napravljena je kiretaža

Također bih napomenula da imam policistične jajnike (folikularne ciste)

Molim vas za pomoč jer se viđe nemam kome obratiti