nezgoda s kondomom

bebalo

Postovani,odnos sa partnerom sam imala 6.i 24.dan ciklusa.prakticiramo kondome ali plus to i prekinut snošaj,znači dvije metode kontracepcije odjednom.moji su ciklusi pravilni i uredni i sa sigurnošću mogu reci da smo imali odnose u vrijeme neplodnih dana.eh sad,ono sto meni stvara veliku brigu je to da je partneru skliznuo kondom kada ga je naglo izvukao iz mene,dio je ostao u meni a dio je virio vani.to se dogodilo oba puta ,prvi puta je provjerio da se nista nije izlilo i nastavili smo s odnosom,a drugi puta smo prekinuli odnos.zanima me da li je moguća trudnoća na taj način ako se nista nije izlilo van?napominjem da partner nijednom nije ejakulirao u mene cak i kada smo imali kondom,tako da kada je skliznuo unutra je bilo samo njegove sluzi za vlaženje.kolika je mogućnost da mi je ta sluz nekako dospjela u vaginu i da od nje zatrudnim???? Molim vas pomozite,za 2 dana treba nastupiti menzes,a ja umirem od brige..usput,da li je ovo dovoljno odgovorno seksualno ponašanje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ma ne brinite, nema šanse.

bebalo

Hvala vam doktore,mnogo ste me umirili.Mene su ustvari najviše zabrinule povećane i natečene grudi,bolne na dodir i velike,teže,kao da su pune nekakve vode.to sam primjetila prije 5 dana,da li to znaci tipičan simptom pms-a ili je nešto drugo posrijedi?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Simptom pms-a.

dina1987

postovani doktore, imali smo odnos zasticen kondomom plus prrekinuti snosaj.uz to smo koristili lubrikant nanesen na kondom i na moje stidne usne.prije ejakulacije izvadio da je i ejakulirao u kondom,sperma se nalazila u dijelu(kapici)koji je predvidjen za to., provjerili smo kondom napunili vodom bio je citav.ono sto mene brine jest neki bijeli iscjedak na kondomi i oko korjena penisa i na mojim stidnim usnama bio je poprilicno gust, mozete li mi reci da li je to od mene, hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je sluz i normalan iscjedak.