Nus pojave betadine vaginaleta!!

Milaa_

Dobila sam upute da koristim 7 veceri betadine vaginalete jer imam III grupu sekreta i prvu vece(koja je ujedno bila i poslednji dan menstruacije) kad sam stavila peklo me je iznutra i osjetljivost je bas bila izrazena i imala sam osjecaj da cu svakog casa morati mokriti..sledecu vece isto osjetljivost iznutra pojacana kao da ujeda malo i trecu vece isto sam blaže izraženo...
Ne znam da li da nastavim,i da li to spada u nus pojavu ili je vaginaleta mozda ne odgovara?
Unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iste su vrlo agesivne i sugeriram da dalje ne koristite. Javite se liječniku da vam ordinira neke druge vaginaleta.