Koncic od spirale

idalea

Poštovani ugradila sam bakrenu spiralu bila na uvz dobro stoji pri zadnjoj mjesecnici sam osjetila da je koncic malo duži nakon dva dana od mjesecnice opet je bio kraći kakv je bio i prije pitala sam poznanici koja je ginekolog i ona mi je rekla da je to normalno u vrijeme mjesecnice jer je cerviks otvoren i da zašto nisam ugradila mirenu ali moja ginekologica mi je preporučila bakrenu
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako na UZV-u spirala dobro stoji ne brinite za končić. On se može povinuti u jednu ili drugu stranu ili uvući u cervikalni kanal. Stoga ne trebate brinuti.
Ako nemate smetnji i bakrena spirala je dobra i pruža dobru zaštitu.

idalea

Hvala.ja sam poslje uvz dobila mjesecnicu kad sam taj duzi koncic osjetila bojala sam se i odnose imat tako.mislila sam da ću sa spiralom bit opuštenija ali nisam. Doktorica kaže da je to stvar psihe.ajme ispričavam se ako sam vas udavila.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

idalea

Danas sam dobila mjesecnicu dosta bolna i ima nekakvih sitnih kao kozica da li moze biti lazna jer nije dosta jaka kao inace

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prava je.

idalea

Poštovani danas sam bila na ultrazvuku doktorica je rekla da je endometrij tanak i da imam folikul na desnom jajniku znaci li to da nisam trudna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da, ne radi se o trudnoći.