Odljevi

Lijepi pozdrav!

Imam 37 god., bolujem od hashimoto tireoiditisa, i prije sam imala problema sa odljevima i jako obilnim menstruacijama, sada se stanje od prije tri mj jako pogorsalo. Rodila sam prije dvije god., tri puta operirala polipe, sada nemam polipe, ali i dalje imam odljeve. Početkom trećeg mj. sam trebala dobiti menstruaciju, nisam, izostala je taj mj. , sljedeci mj. dosla i trajala mjesec dana, obilno, imala kiretazu, da bi evo sada zadnja menstruacija opet zapocela sam odljevima, toliko jakim da iz kuce nisam mogla izaci ..ovaj puta je trajala sedam dana..Dr. mi predlaze neki miran, nije mi jasno, kaze da poslije toga ne bi više imala menstruaciju i bila bi mirna po tom pitanju, mene interesira vaše misljenje, moze li se to na neki drugi način izlijeciti..i da, pila sam duphaston 17 dana i svejedno sam slično prošla, molim mišljenje, unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako neka vam doktor postavi Mirenu IUD. Imat ćete menstruaciju ali neće biti jaka i obilna.
Pročitajte više na stranicama Bayera o navedom ulošku.