opadanje kose

zrinka

bok.imam jedno pitanje.imam 25god i uzasno mi otpada kosa,te mi je jako rijetka i slaba ,pijem diane35 radi policisticnih jajnika i dlakavoscu opo tijelu a u uputstvu pise da kosa prestane opadati nakon par mj koristenja a meni nista ne prestaje ,i na vrhu glave imam male krastice koje kad ih maknem me peku neznam o cemu je rijeci cijela me glava onda jako svrbi,mozete li mi ikako pomoci.hvala.pozdrav iz bjelovara

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Alopecija može u svom uzroku imati poremećan razine muških spolnih hormona, ali s obzirom da imate i promjene po vlasištu mislim da bi trebali konzultirati i dermatologa.