Opet kandida

ciki11

Poštovani,

Imam dugo problem sa kandidom. Tačnije, već godinama mi nalaz pokazuje prisustvo kandide, ali ja nemam nikakve simptome. Sekret je proziran i u tečnom stanju, kao voda. Svrab se javi samo kada mi mjesečnica prolazi.
Zanima me šta mogu uraditi da se oslobodim konačno te napasti? Prepisivane su mi razne vaginalete, čak i tablete fluconal. Ali nalazi VS i dalje pokazuju kandidu. Kao i cervikalni brisevi. Na bakterije sam negativna. Takodje, ishranu sam dovela u red, izbacila i bijelo brašno i slatkiše. Ali uzalud.
Molim za savjet što da uradim da se konačno oslobodim ove napasti !
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji jedinstveno i trajno rješenje. Napravite GUK u krvi. Koristiti probiotike i antimikotike na usta kroz par ciklusa.