/opet/ MENSTRUACIJA

Već duže vrijeme imam obilne menstruacije, nemam nikakvih bolova. Menstruacija mi traje 5 dana. Inače imam 19 godina. Moja doktorica me slala vaditi krv, mislila je da su problemi sa željezom ,ali sve je u redu.
Molim Vas možete li mi dati tj. preporučiti neki lijek (koji se ne uzima na recept) jer bih trebala uzeti nešto (na brzinu) idem na put sada u petak, pa moram nešto ponijeti...neki lijek....

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Na žalost, ordinirati lijekove ovim putem smatram neozbiljnim.