Osjećaj žuljanja

ciki11

Poštovani,

Ja stalno sa nekim problemom. Naime, nakon svih analiza, jedino je candida pronadjena i pisala sam da sam stavljala gino daktanol i ispila floconal, kako mi je doktor prepisao. Danas sam zakazala pregled za 7 dana, jer sam dobila menstruaciju juče. Od jutros osjećam žuljanje prilikom sjedenja ali i kada hodam. Koristim naturella uloške, one deblje. Pa ne znam da li može biti od njih? Ali, takodje postoji problem što ja osjećam žuljanje još od oktobra mjeseca. Tada sam skidala kondilome radiotalasima i doktor je morao malo da me makazama reže da bi lakše uklonio sa tog mjesta kondilome. Nakon toga me je ušio, imala sam 3 konca. Ali od tada osjećam nelagodu kada sjednem i pritisnem ulaz u vaginu. Uopšte ne razumijem o čemu se radi. Na kontrolama kažu da nema ništa što bi me moglo žuljati i ja to trpim ali je bol od jutros prilično gadna i ne mogu normalno hodati. I plašim se da će vremenom biti jos još gore.
Doktor mi kaže da će proći, ali šta ja imam od te tvrdnje kada već pola godine ne prolazi?
Molim za savjet i pomoć.
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam je kolega rekao da nema ništa na vanjskom spolovilu, onda ne znam što bih vam ja dodao na to.