prestanak konzumacije pilula

rory1231

Postovani doktore, pijem lyndinette pilulee. Do sad sam popila jednu kutiju i zapocela s novom. 12.pilulu nisam popila jer sam ih htjela prestati piti ali sam procitala da je najbolje popiti kutiju do kraja. Jucer sam popila tu 12.piluluu i 13. (Ali oko 11 sati navecer,a inace sam pilule pila svaki dan u 8 sati navecer). Zanima me jesan li i dalje zasticena i mogu li danas normalno popiti pilulu u 8 sati? Razlog zasto ih zelim orestati konzumirati je taj da osjecam depresiju otkako ih pijem i imam osjecaj nadutosti cijelo vrijeme...raspolozenje mi je depresivno tako da to je jedini razlog. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dodatna zaštita do kraja blistera, a onda prestanite uzimati ako tako želite.

rory1231

Jucer sam bila kod svoje ginekologice. Rekla mi je da ce sljedeca mjesecnica nastupiti i da sam bila zasticena iako sam preskocila pilulu i uzela je tek nakon 24 sata. Rekla je da nastavim piti pilule do kraja... takodjer,dala mi je zamjenske yaz pilule. Rekla mi je da sam zasticena. U uputama takodjer pise ako se preskoci tableta u 2.tjednu da zadtita i dalje vrijedi te da nastavim samo piti.. sad nisam sigurna sto napraviti .. dakle vase misljenje je da koristim dodatnu zadtitu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koristite dodatnu zaštitu.