Oskudna menst.

yvonnelott

Postovani,

Ciklus mi je trajao 56 dana.
16.4 sam dobila menst. Ali cudnu. Oskudnu. Takoreci samo kad se brisem imam roze krvi. Nemam nikakvi menst. Bolova kao sto inace imam a ni ovakvu menst. Nikad nisam imala.

Spolni odnos sam imala 8.4 i nismo koristili zastitu.

Da li se radi o balansu hormona ili pak imp. Krvarenju?

Hvala vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim datumima moglo bi se raditi o implantacijskom krvarenju. Ipak, obzirom na ciklus koji je trajao 56 dana postoji mogućnost hormonskog disbalansa. Preporučam da prvo učinite test na trudnoću.

yvonnelott

Test sam uradila isti dan kad sam napisala to i bio je negativan.
Krvarenje je prestalo, krace nego inace. I primjetila sam mali sitni ugrusak. Samo jedan i samo jednom. Menst. Bolova i dalje nije bilo.
Ali se sjecam prije nego sto je krenula sukrvica, imala sam jacu bol u desnom jajniku.

Ginekolog me moze primit tek u petak.
Da li da ponovim test?

Ivo Balenović, dr. med.

Nama potrebe za ponavljanjem testa. Obzirom na ono što ste naveli Vama je potrebna kompletna analiza hormona.