Oskudna menstruacija

Miwe

Postovani,evo vec 3 dana lagano krvarim,nikako da mi krene prava menstruacija.trudna nisam,pa mi nije jasno jeli moguca tako oskudna menstruacija uz ovulaciju,a znam da sam ovulirala ovaj ciklus a problem je sto iscekujem ovaj novi ciklus jer moram poceti sa klomifenom 5 dc,a kako da znam da mi vec nije to ta prava menstruacija ili da pricekam jos koji dan da vidim dali ce krenuti kako treba?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o slabijoj funkciji žutog tijela zbog čega oskudno krvarite prije prave menstruacije. Pričekajte uobičajenu menstruaciju.