Oskudna menstruacija

Miwe

Postovani prosli ciklus sam imala neuspjesan et(biokemijska)bio stimulacijski ciklus,nakon toga obilna menstruacija,sad kad mi je trebala doc normalna menstruacija,2 dana slabo krvarim,nikako da krene,zanima me ako tako nastavi dali to mogu tretirati kao menstruaciju i radi cega je takva,inace mislim da mi je ciklus bio ovulacijski jer sam osjetila i nakon toga sam imala sve simptome pms,bolne grudi,zatvor,napuhanost i sad ovakva menstruacija?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne mora svaka menstruacija biti istog intenziteta i trajanja. Moguće da se radi o slabijoj funkciji žutog tijela kada dolazi do oskudnog krvarenja prije nastupa same menstruacije.