Oskudna mjesecnica

tiko

Poštovani doktore,
Imala sam odnose s deckom isključivo sa kondomom i jos smo se drzali prekinutog snosaja.
24.7. Sam dobila mjesecnicu kao i očekivano no bila je oskudnija nego inace i trajala je 3 dana. Imala sam sve simptome pms kao i inace (,bolne grudi i grceve). Prva 3dana bila je normalne crvene boje dok je pred kraj dana i 4 dan prelazila u smeckasti iscjedak.
Prije 3 mjeseca sam bila kod ginekologa i utvrdena je cista na jajniku te ranica na rodnici.
Zanima me da li postoji mogućnost za trudnoću ili je to samo uobičajena mjesecnica samo slabijeg intenziteta?
Molim Vas za odgovor.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.