oskudno krvarenje

eli

Poštovani,
Prije 4 dana mi je završila menstruacija, a danas imam oskudno krvarenje, bez ikakvih bolova. Zadnjih 2 dana sam imala spolni odnos ( bez zaštite jer planiramo dijete).Nikada nisam imala nikakvih problema ili neredovite menstruacije. Prije 3 mjeseca sam bila na ginekološkom pregledu i sve je bilo u redu. Što mi se to događa? Molim Vas što prije mi odgovorite!
Unaprijed se srdačno zahvaljujem!
Molim Vas čim prije odgovorite!

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Nadam se da odgoovr stiže dovoljno brzo. Ukoliko pretpostavimo da je ginekološki i UZV nalaz uredan, rekao bih da se radi o manjem hormonskom poremećaju. Savjet:pratite stanje, ukoliko se kravrenje pojača kontaktirajte liječnika.

eli

Poštovani dr.Šimun Alebić,
Hvala Vam najljepše na ovako brzom odgovoru!
Kontaktirala sam liječnika, u pravu ste, ipak se radi samo o hormonskom poremećaju.
Još jednom, hvala!

Tamara

Postovani,
Savetovano mi je da koristim ovu kombinaciju lekova (Pregnyl injekcije i utrogestan tablete)u periodu od min. 2 nedelje, nalazim se u 7 moj nedelji trudnoci i bilo je sporadicnih krvarenja. Na ultrazvuku je konstantovan normalan embrion ali u njegovoj blizini hematom. Interesujeme da li ovi lekovi mogu da potpuno podrze plod ili uvek postoji rizik od tog hematoma.
Zahvaljujem na odgovoru