Cilest

sanja

Vec 3 godine uzimam hormonsku terapiju kao kontracepciju obzirom da sam morala uklonici "spiralu" zbog preobilnih menstruacija.
Problem se pojavio unatrag cca 6 mjeseci.
Naime, sredinom ciklusa, gotovo redovno nakon odnosa i partneru i meni pojave se simptomi gljivica (svrbez, iscjedak; njemu - crvenilo, lagani osip). Prvih mjeseci smo odmah primjenjivali Plymicol (i on i ja) i simptomi bi se vec nakon dan-dva povukli.
Probali smo bez Plymicola i simptomi su svejedno nestali i do kraja ciklusa se nisu pojavljivali, sve do slijedece polovice.
U meduvremenu na partnerovom spolovilu pojavile su se 3 prozirne papule pa je on zabrinut da to nije posljedica stalnih gljivicnih oboljenja.

Cybermed Info

Poštovana,

Molimo Vas da Vaše pitanje postavite u okviru foruma kontracepcija.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,

Cybermed Info