Otkucaji srca

vikica81

Poštovani, moja prijateljica je u 6 mjeseci imala 2 prekida trudnoće. U oba slučaja, ginekolog je plod vidio,ali nema otkucaja srca. Prvi put je morala na kiretažu, a sada je imala pobačaj, pa ne mora na kiretažu. Svi nalazi su dobri. Jednostavno ne znaju zbog čega je to tako. Da li Vi možda preporučujete neke konkretne preglede ili što već? Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako je potrebna obrada prije iduće trudnoće. Cervikalne briseve,laboratorijska obrada,spolni hormoni,ogtt, hormoni štitnjače, kariogram, 3d uzv...i tako dalje.