ovulacija

TINA

postovani ,imam 28 godina i bila bih vam jako zahvalna kad bi mi pojasnili STO SU TO POLICISTICNI JAJNICI ,KAKVA JE NJIHOVA FUNKCIJA I DALI TO MOZDA ZNACI NEPLODNOST FUNKCIJA PROLAKTINA I STO ZNACI AKO JE ON POVISEN .KAKO SE RACUNAJU PLODNI DANI . MOLILA BI VAS DA MI ODGOVORITE NA TA PITANJA STO PRIJE.UNAPRIJED HVALA

claudia

molila bi vas ako mi možete odgovoriti na moja pitanja. dakle zadnja mjesečnica mi je bila 27.5. danas je 6.7. i još nisam dobila a test na trudnoću je negativan. ginekolog mi je rekao da se strpim jer možda je u pitanju zakašnjela ovulacija pa je možda ipak došlo do trudnoće koje se još ne može otkriti a kamoli vidjeti na ultravzuku. šta vi kažete na to