Ovulacija

bobica97

imala sam menstruaciju 28.02. i kasnila mi je nekoliko dana. Nakon toga decko mi gurao suhe prste u vaginu. Danas mi ide jako rastezljiva sluz i decko mi je gurao 2 suha prsta u vaginu. Kada sam dosla kuci na wc papiru je bila sluz i jedan dio te sluzi imao je smeđkastu boju.Mnogo se plasim trudnoce ... Da li je ta smeđa sluz dokaz trudnoce iako nikada nisam imala spolni odnos?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da se ne radi o mogućnosti trudnoće.
Prije nego postavljate bilo kakvo pitanje dobro bi da pročitate nešto više o tome.