PCOS

Daffy

Poštovanje doktore. Već 3 god. pijem Diane 35 i Finastesrid Pharmas 5mg (1dnevno) zbog policistočnih jajnika i akni na licu. Ten mi se daleko popravio s tim i hormonalni status ali me brine smeđkasti iscjedak neugodnog mirisa koji traje manje od 2 tjedna. Što bi to moglo biti? Postoji li kakva opasnost?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upala u rodnici. Sugeriram pregled i terapiju.

Djevojka1

I ja pijem te tablete Diane vec godinu dana. Da li je istina da zbog kontracepcijski tablet moze kasnije biti problema za nas koji zelimo imati djecu. Od mnogi sam cula da poslije imaju problem i da ne mogu imati djecu. Da imam pcos.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pročitajte temu o pcosu a ako bude nejasnoća javite se opet.