Peting

molimvaspomozite

Hvala Vam doktore na odgovoru ,da li postoji i 1% razloga za sumnju?

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji nikakav razlog za sumnju.

Uplasena522

Dobro veče doktore, zadnju menstruaciju sam imala 19.3. I trajala je 5 dana kao i uvijek s tim da prvi dan imam jake bolove i prva dva dana su obilna.. nakon toga 10.4. koji je neplodan dan kako sam izracunala sa deckom sam primjenjivala prvo oralno zadovoljavanje a zatim su nasi spolni organi imali kontakt na nekoliko sekundi ali bez ulazenja penisa u vaginu i bez ejakulacije.. ejakulacija se desila tek nakon 15 minuta uz drkanje ali nije svrsio u mojoj blizini. Sigurni smo da nije bilo ničeg sto bi nas brinulo ali menstruaciju sam dobila 2 dana ranije od očekivane i nije bila pracena bolovima nisam je ni osjetila i krvarenje je bilo manje nego inace pa sam posumnjala na implantacijsko međutim citala sam da je ono uglavnom roze boje i bez ugrusaka a moje je crveno i sa ugruscima i cak mi je prvi dan proslo i na pidzamu a vec cetvrti dan krvarenja gotov i nema.. eh sad me zanima da li imam razloga za brigu i je li moguce da je zbog stresa menstruacija kraca i oskudnija i bezbolna ili ipak postoji sansa za trudnocu iako ponavljam samo je doslo do trljanja na otprilike 5 sekundi i zatim smo nastavili sa odjecom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. Dobili ste normalnu menstruaciju.

Baricka12345

Postovani doktore ja i decko smo vrsili peting prilikom cega je on ejakulirao. Nakon toga je oprao ruke i obrisao sve,ali nije mokrio. Nakon pola sata smo opet vrsili peting te je stavio samo malo sami vrh penisa u mene (nevina sam) te je imao sluz koju luci penis prilikom odnosa sad me brine dali mogu zatrudnjet od toga, jesu li mogli ostat spermici od prethodne ejakulacije u toj tekucini. To me sve ponajvise brine jer mi je tad bio najjaci tj najplodniji dan ovulacije. Ako mozete odgovorit sto hitnije jer je ovo vec 2 dan nakon toga, dali savjetujete da uzmem plan B pilulu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema potrebe za pilulom. Ne postoji mogućnost trudnoće.

Baricka12345

Hvala puno doktore.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

mplava745

Postovani
25.5 smo se decko i ja mazili spolovilima bez odjece.
Muci me to sto je on par minuta prije toga ejakulirao jer sam ga oralno zadovoljila..Zanima me dali postoji mogucnost trudnoce?
5.5 je bila zadnja menstruacija koja je trajala 5,6 dana a ciklusi mi variraju( 29-33)
Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Osim toga, bili su neplodni dani.