Phd nalaz

Mama27

Postovani!

U kolovozu 2016.god. izgubila sam bebu u 19.-om tjednu trudnoce.
I prije ovoga, imala sam tri spontana pobacaja u ranijim tjednima.
Ovaj zadnji gubitak mi je najteze pao..
Ali ne znam sto dalje.

Radila sam obradu u Petrovoj, sve je bilo u redu.. Osim sto je dr po izgledu mojih jajnika koji su veci nego sto bi trebali biti, pripisala inzulinsku rezistenciju i dala mi da pijem metformin tablete.

I jos, jedino sto nije valjalo su brisevi. Tu i tamo sam znala imati ureaplasmu koju bi izljecila, pa bi se vratila i tako godinama vec.

Mene naime zanima ocitanje patolosko - anatomske dijagnoze. Dobila sam nalaz ploda koji kaze:
Posteljica odgovara gestacijskoj dobi, resice endematozno promijenjene, intervilozni prostori nesto uzi, vise interviloznog fibrina od ocekivanog za gestacijsku dob.
Plodovi ovoji i pupkovina: s mijesanim upalnim infiltratom

Sto to znaci? Moze li se iz ovoga ocitati moguc uzrok gubitka trudnoce?
Polazem velike nade u Vas odgovor.

Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može se saznati uzrok pobačaja.
Sugeriram proširenu obradu u Klinici Petrova prije iduće trudnoće.