pitanja

Julija

Postovana dr.Kupesic,

Moram znati dali je potrebno da prodje vreme nakon primjene vag.Kantarion da bi mogla ici na kolposkopski pregled i kakva je razlika izmedju Metrodin 75 i Metrodin HP 75?

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Bilo bi poželjno da prođe 10 do 20 dana nakon provođenja lokalne terapije i kolposkopskog pregleda. Što se tiče razlike između Metrodina i Metrodina HP, ovaj drugi je pročišćeni preparat (higly purified) zbog čega je prisutna i velika razlika u cijeni.