Pitanje u vezi kasnjenja/izostanka menstruacije

Matea23

Postovani nisam imala spolni odnos ali sam zadovoljavala decka,menstruaciju u 4 mj nisam imala u petom je bila 6.5 a u sestom 5.6 sada je jos nema a u sestom mjesecu je bilo to zadovoljavanje ,znam da se od toga nemoze ostati trudan ali sam napravila test za svaki slucaj i nema je jajnici me znaju bolit ko da ce doc i na desnoj strami sastrane nesto ali nje nema,napominjem spolnog odnosa nije bilo samo oralno zadovoljavanje njega.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća. Educirajte se što drugo vam poručiti.

12opus

Postovani, imam neredovite cikluse koji traju otprilike 30-34 dana, medutim ovog mjeseca mi menstruacija kasni vec 5-6 dana tj. ovo mi je vec 40.dan od posljednje menstruacije (14.2). Uradila sam 2 testa u protekla 3 dana, znaci nakon ocekivanog datuma menstruacije i oba su se pokazala negativnima. Je li moguce da su ona kriva? Osjecam sve simptome kao bol i natecenost grudi, mali umor itd.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
oko 99% testova na trudnoću s velikom točnošću pokazuju sigurnu trudnoću oko tjedan dana po izostanku menstruacije. Navedeni simptomi mogu ići u sklopu PMS-a.