Pitanje za doktora u vezi menstruacije

Matea23

Dobar dan zadnju menstruaciju sam imala 29.12.2015. Trajala je 4 dana imala sam i ugrusci krvi, tako sam imala j na prijašnjoj koja je bila 30.1 i traka 5-6dana,zanima me dali znate zašto su bili ugrusci sto bi bio razlog,spolne odnose nisam.imala zadnje mjesece

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ugrušci su odraz obilne menstruacije. Uzrok istoj može biti polip, miom, adnekomioza, koagulacijski poremećaji, anovulacijski ciklus itd.
Koji je kod vas ne mogu znati. Ako potraje sugeriram da se javite ginekologu na pregled.

Matea23

Ok ,hvala Vam puno na odgovoru a dali mislite koli god da je problem dali bi jmala u buducnosti priblem kada bi htjela ostati u drugom stanju ili? Mislim znam da mi nista nemozete odgoboriti sa sigurnoscu .

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne možemo znati nažalost.