pobačaj

sunčana123

ovako..menstruacija mi kasni 8 dana i sumnjam na trudnoću (možda čak do 1 mj, nemam puno vremena). odlučila sam, napravit ću test za trudnoću i ako je pozitivan - pobačaj..molim vas za pomoć, kako da izaberem ginekologa (nisam još nikad bila) , i koji je daljnji postupak, prije svega vađenje krvi, ultrazvuk ili? i koja je cijena svega toga?naplaćuje li se prvi pregled i sve ostalo i koliko?
imam 17 godina i 8 mj, s dečkom sam već dulje, on mi je prvi i podržava me u svemu.. MOLIM VAS, pomozite, hitno je ! hvala :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nađite si ginekologa koji ima ugovor sa hzzom.
Pregled ne košta ništa. Napravi se pregled, papa test, uzv.
Ako se na uzv-u ustvrdi trudnoća i ako se odlučite na pobačaj isti se obavlja u bolnicama na odjelu ginekologije.
Cijena je oko 2500 kuna.

sunčana123

doktore šakoronja, imate li ikakve preporuke kod kojeg ginekologa otići, a da ima ugovor s hzzo-om na području zagreba? imate li vi taj ugovor?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ja imam ali nisam u Zagrebu.
Savjetujem da se raspitate u područnom uredu HZZO-a ili u centralnoj direkciji da vam kažu koji su slobodni ginekolozi i primaju nove pacijente.

sunčana123

napravila sam test i negativan je, ali ipak želim posjetiti ginekologa da budem sigurna.
primate li vi nove pacijente? kako vas mogu kontaktirati? htjela bih vas posjetiti već u ponedjeljak ako je ikako moguće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kontaktirajte me na facebooku za detalje. Imate stranicu moje ordinacije. Ako je test negativan, ne radi se o trudnoći.