pojacan sekret

mimapadina

Pozdrav. Vec mesec dana imam problem sa pojacanim sekretom, gustim, neprijatnog mirisa. Za desetak dana sam trebala da dobijem menstruaciju, ali dobila sam je sada, znaci deset dana ranije, uz jake bolove u dodnjem delu ledja, i probadanje jajnika. Ginekologa sam zakazala tek za dve nedelje. Da li imam razloga za brigu? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Premalo detalja imam. Ne znam da li se radi o menstruaciji ili disfunkcijskom krvarenju.

Postovani doktore,

Molim Vas pomozite mi. Jucer nakon tjelovjezbe primjetila sam
Krvarenje iz rodnice a zadnja menstruacija mi je bila prije 5-6 dana. Krvarenje je svjetljije boje osludno i s vremena na vrijeme se pretvara u smedkasti iscjedak i opet u krvarenje bas. Traje vec 24 sata. Molim Vas recite mi jel nesto ozbiljno? Nisam
Imala spolne odnose konkretke kao takve vec samo neke varijacije. Molim Vas odgovorite mi jer sam jako zabrinuta

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o periovulacijskom krvarenju.

jenny2808

Poštovanje doktore,
pijem yaz pilule već 4 mjeseca i nisam imala nekih problema sa njima. prije zadnje menstruacije primjetila sam pojačan bijeli,grudvast iscjedak međutim povezala sam to sa predstojećom mjesečnicom. Trajala je kao uobičajeno 3 dana ,ali je taj iscjedak i dalje tu. Uz to sve sam jučer poslije odnosa osjetila žarenje i blago peckanje. prije 2 mjeseca sam radila papa,pregled i UZV i sve je bilo uredno. Sad nisam sigurna s čim da povežem ovo stanje.

Unapijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Povežite ga s gljivičnom upalom. Za prvu pomoć terapija Canesten tri večeri vaginalete i krema za izvana nekoliko dana.
Pročitajte topic o Candidi.

jenny2808

Zakazala sam termin kod svog doktora ali tek za 7 dana...zanima me samo koliko je moguće da se u 2 mjeseca poslije urednog pregleda i testa može promijeniti stanje? Prestao mi je sekret i nemam nikakvih tegoba ali me opet brine koliko je opasno moje stanje. Izvinjavam se ako vam postavljam suvišna pitanja ali velika sam paničarka neću moći spavati ovih 7 dana. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Stanje nije opasno. Gljivična upala se može javiti i dan nakon pregleda tako da se u roku od dva mjeseca sve može dogoditi.