Policistični jajnici

Dea23

Poštovani,
molim da mi napišete što više možete o polic. jajnicima. Dijagnosticirani su mi prije 6 god. sada su mi 23. U početku sam išla dječjem ginekologu i pila dabrostone, kasnije Diane35, a danas Yasmin. Molim Vas recite je li moguće piti i dalje dabrostone, bojim se štetnosti kont. pilula, što Vi radije preporučate od te 2 metode (ili možda neka treća???)?
Hvala

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
zamolčit ću Vas ipak da malo progooglate PCOS pa ćete naći općenite odgopvore na pitanja o PCOS. Kokretno, preporučio bih da ostanete na dosadašnjoj terapiji jer, u Vašem slučaju, kontracepcija više pomaže nego odnemaže.