pomagajte

miki111

Postovani,poslednju menstruaciju sam dobila 17.08.2015. Petog avgusta sam imala odnos,gde je izostao snosaj.Kasni mi vec devet dana,a imam simptome mensrtuacije.da naglasim,bila sam na moru,pa ne znam da li to utice.Uradila sam test negativan je,ali nikkako da dobijem.Unapred hvala.

miki111

Pardon,poslednja menstruacija je bila 17.07.2015

miki111

Upravo sam uradila jos jedan test i negativan je,ali sam jako uplasena.Unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Promjena mjesta prebivalista, more ju je vjerovatno odgodilo.

miki111

Evo proslo je sat i po vremena od kako sam uradila jos jedan test i za sada se pojavila samo kontrolna linija.

miki111

A juce sam uradila test oko 16h,i u pola 2 ujutru mi se pojavila sivkasta crta i onako kao mehurici,a danas sam takodje uradila test u 15 i do sad nista nema.Ne znam sta da mislim,koje su verovatnoce da sam trudna.Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte više.Odgovorio sam vam.