pomoć

MorningGlory

Pozdrav! Imam 21 godinu i veliki problem. Dakle,seks mi nikada nije bio preveliki užitak no bilo mi je ok. Imala sam tri partnera a s trećim sam i sada u vezi(godinu i po stoga nije jer nisam opustena). S vremenom mi je seks postao bolan(prije nije bio no kažem nikad niti nije bio ultrazk uzitak). Pocela sam imati stalne upale candida stoga sam mislila da je možda to razlog no i kada bih se izlijecila (mazali smo se i ja i decko) bol je i dalje bila prisutna. Bila sam već tri puta kod dva ginekologa ali svaki put mi kažu da mi je sve u redu i daju mi neki gel jer misle da sam mlada i neiskusna te imam premalo predigre.napravila sam i papa test koji je bio uredan. Meni nije jasno kako je sve u redu kada ne mogu imati odnose i počela sam imati averziju prema spolnom odnosu. Probali smo i s lubrika tom ali bude isto,na pocetku bol i kroz 10ak min odnosa se smanji no i dalje nije ugodno.Dečko kaže da osjeća da je malo stisnutije unutra,teže se vlazim i ne razumijem u čemu je problem,kome da se obratim niti kako da riješim ovaj veliki problem. Možete mi napisati što bi moglo biti i sto da radim?? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste bili na pregledu i ako je ginekološki nalaz uredan, ne znam kako bih vam pomogao.
Napravite cervikalne briseve jer to niste radili.