Pomoc

panicarka1993

Postovani doktore,

imam jedno pitanje. Inace imam mnogo veliki psihicki problem sto se tice strahovanje od trudnoce. To mi ne da mira. Naime, moj problem sada, koji me muci je:
imala sam odnos sa momkom, poslednji dan menstruacije,ili prvi sledeci. (mens. mi traje uglavnom 5 dana, ovo je bilo 6.dana), inace, uvek imam odnos sa kondomom, i uvek pre ejakulacije on izvadi i zavrsi rukom u kondom. Tako je bilo i ovaj, put, s tim sto smo nakon toga lezali malo u krevetu i onda je on ustao da baci kondom i ode u wc, onda sam ja primetila na carsavu mokar krug, pipnula sam, zatim pomirisala i imalo mi je miris sperme ( ali nisam sigurna), onda sam se uspanicila i onda je on izvadio kondom iz kese, kako bi mi dokazao da nije pukao, i da ne curi, rekao je da je mozda to od mene ostalo na carsavu, ali ja ne verujem da je od mene, Takodje mi je rekao da je gledao u kondom dok se punio, jer je rukom zavrsio. Napomenula sam da sam panicarka velika i od tada nemam mira. To je inace bilo 14.02., menstruaciju sam dobila 09.02. i sada treba jos 20 dana da cekam narednu, a nemam mira. Kakvo je Vase misljenje.
Hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se prema opisanom ne radi o mogućnosti trudnoće.