Pomoć

puffy

Ovako.Imam 18 godina i 19.4 sam imala ne zaštićeni odnos sa svojim dečkom.Nije svršio u mene,al nakon svršavanja par sekundi nakon je opet ušao u mene.danas je 15.05 a menstruacija mi je trebala doc 7.5.Testovi su negativni,Beta hcg takoder megativna,Ali uzasni Bolovi u trbuhu,jajnicima i maternici su konstantno prisutni i imam mučnine vrtoglavice lupanje srca i znojenje.pomozite?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako je beta hcg iz krvi negativan. Smetnje su vezane uz pms. Pričekajte menstruaciju za koji dan da nastupi.