pomoc

malabeba24

Postovani

Prošlu menstruaciju sam imala 17.12.(ciklusi mi inače variraju u rasponu od 28-32) s tim da sam jedno ljeto išla izvan Hrvatske(promjena temperature) pa mi je uranila tj dosla na 21.danu. Za Novu godinu sam išla u Zagreb, a inače sam iz Splita( također razlika u temperaturi). uglavnom samo mi se 2-3 puta desilo da mi je stigla na 21.i 35 dan. Sve u svemu amo rec da su mi ciklusi totalno razliciti(21-35). Mene muči sljedeće, oko Nove godine sam spavala s deckom bez zastite, menstruacija mi je trebala stić s obzirom da je danas 35.dan, medutim ja nemam simptome trudnoce, osjecam se bas normalno. Jel moguće da menga kasni zbog razlike u klimi u Zagrebu od Splita, trudnoću sam iskljucila( ne u potpunosti) al nebi rekla da sam trudna s obzirom da se osjećam predobro i bez simptoma, takoder mi je i cervix mekan? da napomenem imam i ciste ne jajnicima. Molim Vas za detaljnije objasnjenje zbog cega je doslo do izostanka menge i cijel price a nemam nikakve simptome trudnoce,niti su mi grudi drukčije,niti ista?
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome. Koji je uzrok kod vas doista ne znam.
Napravite i test na trudnoću. I ove bedastoće sa mekanim cerviksom zaboravite.