pomozite

uplašena77

Dobro veče.Doktore 01.12.2015 sam operisala CIS grlića materice.Uradjena je klasična konizacija,ph je pokazao da rubovi nisu osječeni u zdravo.Ponovila sam rekonizaciju 3mm ph je pokazao da je promjena odstranjena u zdravo.Znači ostala sam na promatranju tj svaka tri mjeseca radim papa nalaz koji su ok.Ciklus nije bio redovan poslije rekonizacije,psihički sam bila pala svega me strah.Ali Dr je rekla ako dodjemo da ciklus bude na 18 dana to je extra.Inače imam ciklus na svakih 24 dana.Od Avgusta prošle godine sam počela krvariti svijetla krv čista po 15 dana pa 15 nema i tako tri mjeseca.Javila sam se svojoj Dr koja mi je rekla da mora uraditi frakcioniranu kiretažu.Uradili su.čekajući nalaz sam dobila i heliko bakteriju u želudcu.Moj ph je pokazao DG:CERVICITIS CHRONICA NON SPECIFICA.
DG:POLYPUS HYPERPLASTICUS ENDOMETRII.Doktorica mi je propisala tablete Primolut-nor 5mg da pijem od 5-og dana ciklusa do 25-og 2x1 tri mjeseca.Drugog januara je bio peti dan nekog oskudnog krvarenja tada sam počela piti tablete,nisam imala neke nus pojave osim bolova kao kod PMS-a što piše da je normalno .Moje krvarenje je se nastavilo i kada sam pila tablete.prvih 10 dana po danu opet oskudno uveče ništa.kontaktirala sam Dr koja mi je rekla da se krvarenje dešava i da nastavim piti tablete.Sinoć sam popila zadnju tabletu i ja i dalje imam to nekakvo krvarenje.Znači danas je 27 dan da imam to neko krvarenje.ne znam šta da radim.Idem kod Dr u srijedu a do tada ću da poludim.Kažite mi šta Vi mislite da radim????ŽIVOT MI JE PAKAO sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte duphaston od12-25 dana ciklusa.