Pomozite

Jasnaoni

Postovanje svima. Imam pitanje imala sam prosle godine operaciju izvadila jajnik I jajovod jedan odem poslje na pregled kazu mi da nemam dva jajovoda I jedan jajnik.haj nekako sam to podnjela bar ima nada za van tjelesnu al trenala dam dobiti menzes al ga nemam da nisam u trudnoci ili da se nije sta desilo drugo ako neko nesto zna molim vas pomozite mi.a I da kazem nisam isla vise dokt. Pa sad vise neznam jesuli oba jajovoda osla ili jedan.hvala vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na otpusnom pismu mora pisati što su Vam odstranili operacijom. Ako nemate otpusno pismo, upitajte operatera. Budući da Vam kasni menstruacija trudnoća je moguća, ali samo u slučaju da Vam nisu odstranjena oba jajovoda nego samo jedan.