Poremecaj u ciklusu

ivanka991

Postovani doktore, imam 47 godina, dva puta sam rodila ( sa 26. I 28.godina), a prije dvije godine sam neplanirano zatrudnila i imala spontani pobacaj. Menstruacije su mi uvijek bile uredne, ali u zadnja dva mjeseca sam prokrvarila na sredini ciklusa, a zadnja menstruacija mi je trajala cak desetak dana i stalno je prisutan neki iscjedak. Znate li u cemu bi mogao biti problem i koje pretrage prepprucujete? Unaprijed hvala i lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom, a i obzirom na Vašu dob Vi ulazite u promjenu. U tom periodu neredoviti ciklusi su uobičajena pojava. Savjetujem da učinite analizu hormona.