Potpora žutom tijelu-Utrogestan

bubi5

Poštovani,

Ginekolog mi je prepisao terapiju Utrogestanom počevši od dana iza ovulacije pa kroz 14 dana, nakon čega trebam raditi test ili vaditi betu. Terapija mi je propisana zbog 3 biokemijske trudnoće tokom godine dana i sumnje na slabu funkciju žutog tijela. Zanima me kroz koliko ciklusa za redom se može primjenjivati takva terapija?

Unaprijed zahvaljujem.

Višnja Tadić, dr. med.

Može se primati u nedogled, do prave trudnoće i za vrijeme nje... tj. i godinu , dvije.