Povecana dlakavost

maja96

Postovani,
Imam 19 godina i od prije godinu dana primijetila sam dlake na mjestima gdje prije nisu bile.Redovne su mi menstruacije.Citala sam dosta i kazu jajnici ili tumor nadbubrezne zlijezde,i strah me i da odem dr.Sta mi savjetujete?i jeli moguce da sa tim simptomima moze biti nadbubrezna?Hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno vaši jajnici luče malo više androgenih hormona. Sugeriram pregled, spolnu hormone i hormonsku terapiju kao terapiju vaše dlakavosti.