Prazna gestacijska

wannabe

Poštovani, imam 36 godina i 2016 sam rodila dječaka iz prve trudnoće, zadnjih mjesec i pol vođena na odjelu patologije u Splitu kao polihidramnij, dječak rođen u 38tt na hitni carski u općoj s 5080/53, apgar 8/10, završio u inkubatoru.

Druga trudnoća je završena u 8tt 3.2. ove godine kao missed ab, bila je gestacijska i plod ali nije bilo srčanih otkucaja, očistila sam se prirodno bez kiretaze.
Rečeno nam da ne moramo čekati i vec sljedeći menzes sam dobila 8.3. nakon spontanog 33-i dan ciklusa.

25.3 sam

wannabe

oprostite otišao post prije nego sam dovršila gore.

25.3. smo imali nezaštićeni odnos i 7.4. sam imala blijedu crticu na testu za trudnoću.
Par dana nakon sto je menstruacija izostala imam lijepe dvije crte.
Jucer sam bila na prvom pregledu kod ginekologice sa 6+0 tt.
Ona vidi gestacijsku vrećicu 5,7 mm bez ploda i manji retrochorionski hematom.
Dala mi je Duphaston i naručila za 7 dana.

Ono sto mene zanima je dali je moguće da je do začeća došlo kasnije i dali bar veličina gestacijske daje nadu da može nesto biti od toga?

Ako ne ovo mi je drugi spontani nakon trudnoće i s obzirom na godine sto mi je činiti dalje, koje pretrage uraditi? Briseve mi je uzela jucer
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je do oplodnje došlo nešto kasnije i da se ultrazvučno plod još ne vidi. Treba ponoviti ultrazvuk kako Vam je liječnik savjetovao. Za sada ne treba raditi nikakve dodatne pretrage. Godine Vam nisu nikakva prepreka za trudnoću.

wannabe

Puno vam hvala na odgovoru.
Sa 7+0 u četvrtak sam imala i plod i srčanu akciju.

Ivo Balenović, dr. med.

Nama na čemu.