pregled

Tamara35

Postovani,jucer sam bila na pregledu uzv,trudnoca blizanacka 17 tjedana rizicnija jer je bilo blagog krvarenja.Nakon pregleda sestra mi je obrisala gel tako sto je malo upirala grublje da ga skine.Znam da je pitanje malo smijesno al je li moglo ista bit bebama?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to nikako ne može štetiti bebama. One su dobro zaštićene. Da bi fizička sila naštetila trudnoći ona mora biti prilično jaka (npr. pad s visine, saobraćajna nesreća..)

Tamara35

Postovani,hvala na odgovoru.Samo jos jedan upit,smijem li se farbati?Hvala

17 tjedan trudnoce,blizanacke

Ivo Balenović, dr. med.

Smijete se farbati.