prestanak mjesečnice

josipa

IMALA SAM OSKUDNE MJESEĆNICE I NAKON CARSKOG REZA S VREMENOM SU I PRESTALE.U POĆETKU SU BILE PAUZE OD 2-3 MJESECA,PA 6 MJESECI A SADA NEMAM CIKLUS NIKAKO.
GINEKOLOG MI JE DAO DA PIJEM ENDOMETRIL ALI MI STVARA JAKU NERVOZU.
JAKO BIH ŽELJELA JOŠ JEDNO DIJETE PA BIH PITALA ZA SAVJET DA LI JE TO JOŠ UVIJEK MOGUĆE.IMAM 32 GOD I JAKO SAM ZABRINUTA.
UNAPRIJED ZAHVALNA!!!!

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
različiti su uzroci ovakvog stanja, različita terapija i prognoza. No, da Vas utješim, nije nemoguće da dođete do još jednog djeteta.