Prilagodba na Activelle

milspolj

Poštovani,sada pijem drugu kutiju Activelle tableta/nakon dugotrajnog uzimanja Novofema-više od 5 god./ i otprilike deveti dan sam počela dobivati lagani smedi iscjedak,da bi se on još pojačao nakon par dana,pa opet smanjio,uz pritisak u donjem dijelu trbuha.Zanima me dali je to normalno,s obzirom da sam uz Novofem dobivala krvarenja u dan točno,tj. da se tijelo još nije prilagodilo na novi lijek,pa stoga još dolazi do tih iscjedaka,te kada bi to trebalo prestati,
zahvaljujem na odgovoru,lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

U fazi ste prilagodbe. Nastavite redovito s uzimanjem.

milspolj

Zahvaljujem na odgovoru i ujedno bih pohvalila vaš portal i vaše brze i stručne odgovore,lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.